1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Iwona M

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124231

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-12-04, 00:28   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Zimą z reguły rośnie zapotrzebowanie organizmu na tyroksynę. Zdrowa tarczycy po prostu zwiększa obroty, dlatego większość chorych na niedoczynność powinna modyfikować dawkę syntetycznej lewotyroksyny w górę o jakieś 12,5 do 25 mcg w okresie jesienno-zimowym. Po samopoczucie często można wywnioskować swój poziom hormonów tarczycy, TSH jest hormonów przysadki i tylko pośrednio wskazuje jak pracuje sama tarczyca. Przy niedoczynności człowiek czuje się bez energii, ciągle jest śpiący, jest mu zimno, często ma zaparcia.
Widzę, że w Gliwicach nie żałują funduszy na MRI, bo mój mąż po 22 miesiącach od zakończenia leczenia nowotworu nasady języka nie miał jeszcze żadnego MRI tego obszaru, tylko jedną tomografię. TSH też onkolog nigdy mu nie zlecił, ale co 3 miesiące mąż wykonuje prywatnie to badanie i jeszcze wiele innych, bo na skierowanie nie ma co liczyć. Leczy się w Gdyni.
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Iwona M

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124231

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-01-15, 00:36   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Również śledzę Twój wątek, ponieważ mój mąż przeszedł podobną kurację- zakończoną 10 miesięcy temu. Jestem pełna podziwu dla Ciebie, że tak dzielnie wszystko znosisz i dla lekarzy, którym faktycznie zależy na Twoim zdrowiu. Mój mąż po leczeniu miał jedynie jeden RTG płuc, 2 morfologie krwi- z tego jeden wynik zaginął jeszcze przed odbiorem, a drugi prawdopodobnie był błędny ( tak stwierdził onkolog), oraz jedną tomografię, która niczego nowego nie wniosła, bo nie było z czym porównać. Rezonans chyba będzie musiał wykonać prywatnie, tak jak wcześniej wszystkie badania diagnozujące nowotwór nasady języka.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group